انتشارات انجمن های علمی

تازه های نشر

متن تستی است لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا

انجمن های علمی دانشگاه شیراز

انجمن های برتر

04

انجمن علمی مهندسی برق

انجمن علمی مهندسی برق از سال 87 به منظور تقویت نشاط علمی و انجام فعالیتهای جمعی خودجوش در جهت بالندگی علمی دانشگاه و تحقق توسعه علمی و نهضت تولید علم در بخش مهندسی برق فعالیت می نماید.
04

انجمن علمی مدیریت و برنامه ریزی آموزشی

انجمن علمی مدیریت و برنامه ریزی آموزشی از سال 78 به منظور تقویت نشاط علمی و انجام فعالیتهای جمعی خودجوش در جهت بالندگی علمی دانشگاه و تحقق توسعه علمی و نهضت تولید علم در بخش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی فعالیت می نماید.
04

انجمن علمی علوم تربیتی

انجمن علمی علوم تربیتی پس از ادغام رشته های مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، پیش دبستانی و دبستانی و آموزش کودکان استثنایی در سال 95 در جهت بالندگی علمی دانشگاه و تحقق توسعه علمی و نهضت تولید علم در دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی فعالیت می نماید.
04

انجمن علوم انسانی دیجیتال

انجمن علمی علوم انسانی دیجیتال در سال 99 تاسیس شد.
تازه ها

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها

ارتباط با ما